Manduka

Tech Tee

30,00 €
Impostos inclosos

Confeccionada amb el nostre equip tècnic PRO,
Aquesta camisa d’alt rendiment és la millor combinació per a qualsevol pràctica.

Absorbeix la humitat i la seva alta transpirabilitat et mantindrà fresc en tot moment.


Color
  • Gris
Talla
  • S
  • M
Quantitat
  En estoc

  • Enviaments. Forma, terminis i despeses.
Els productes comprats s\'enviaran a l\'adreça de lliurament que el client hagi indicat en els camps reservats a l\'efecte. Yogacoop no serà responsable pels errors causats en el lliurament si l\'adreça de lliurament introduïda pel client en el formulari es erròn Enviaments. Forma, terminis i despeses. Els productes comprats s'enviaran a l'adreça de lliurament que el client hagi indicat en els camps reservats a l'efecte. Yogacoop no serà responsable pels errors causats en el lliurament si l'adreça de lliurament introduïda pel client en el formulari es erròn
  • 7. Devolucions.
D\'acord amb la normativa vigent, el client consumidor pot desistir de la compra en el termini de 14 dies naturals des que s\'entén realitzat el lliurament. 7. Devolucions. D'acord amb la normativa vigent, el client consumidor pot desistir de la compra en el termini de 14 dies naturals des que s'entén realitzat el lliurament.

Confeccionada amb el nostre equip tècnic PRO,
Aquesta camisa d’alt rendiment és la millor combinació per a qualsevol pràctica.
Absorbeix la humitat i la seva alta transpirabilitat et mantindrà fresc en tot moment.

      Camisa de color vermell amb ajudes relajades
      Sensació ultraligera i segon segon.
      Costums laterals i homes únics.
      Dobladillo curvo
      Ultra transpirable, absorbeix el sudor i seca ràpidament
      Hecho de manera sostenible: utilitza materials reciclats
      Tejido PRO Tech: 53% polièster, 35% nailon, 12% spandex

Detalls del producte

Referéncies escpecífiques

ean13
846698098017